Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 27.04.2024, 01:12

Про школу

Школа отримала статус спеціалізованої в 1989 році.

Спеціалізація - поглиблене вивчення англійської мови.

Мова викладання в школі - російська.

В школі 21 клас, навчаються - 442, вчителів - 49. Рівень кваліфікації вчителів : мають звання "Вчитель-методист" - 13, "Старший вчитель" - 9, мають найвищу  категорію - 28, 1 категорію - 7, ІІ категорію - 2, специаліста - 7, "Відмінник Освіти України" - 3.

Вивчаються мови - українська, німецька та іспанська (на вибір), англійська (поглиблено). Викладається ряд предметів англійською мовою - країнознавство, література Великоїбританії і США, курс ділової англійської, основи науково-технічного перекладу. Програми курсу ділової англійської мови, літератури Великоїбританії і США, теорії і практики перекладу разроблені вчителями школи.

Школа уклала договір про співпрацю з Національним педагогічним університетом ім. Драгоманова, Київським Міжнародним університетом, з Київським національним університетом ім. Т. Г. Шевченко, Київським національним лінгвістичним університетом, Національним авіаційним університетом, українсько-американським гуманітарним інститутом "Вісконський Міжнародний Університет (США) в Україні", НПО "Росток", з Міжнародним Соломоновим Університетом та з музеєм історії м. Києва. Школа співпрацює з представництвом Росспівпраця в Україні, підтримує зв'язок з посольством Росії в Україні.

Велика робота проводиться з обдарованими дітьми: інтелектуальні ігри, конкурси, олімпіади. Учні школи приймають активну участь в роботі МАН, районних і міських предметних олімпіадах.

Працюють гуртки: танцювальний, театральний, музично-літературний, секції великого тенісу, настільного тенісу, баскетболу.

Щорічно в школі проводяться такі традиційні позакласні заходи: свято Першого дзвінка, День Вчителя, свято осені, День Святого Миколая, День Подяки, різдвяні і новорічні свята, день Святого Валентина, свято 8 Березня, свято Букваря, свято Останнього дзвоника, випускний бал.

Умови вступу :

1 клас.- співбесіда